Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AD5555CRUZ |
| LIXINC Part # | AD5555CRUZ |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Сипаттама | IC DAC 14BIT A-OUT 16TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AD5555CRUZ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AD5555CRUZ |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 14 |
| d/a түрлендіргіштер саны: | 2 |
| реттеу уақыты: | 500ns (Typ) |
| шығыс түрі: | Current - Unbuffered |
| дифференциалды шығыс: | No |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| сілтеме түрі: | External |
| кернеу – қоректену, аналог: | 5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 5V |
| инл/днл (лсб): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| сәулет: | R-2R |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-TSSOP |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| DAC8564IDPW | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 1609 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5412AREZ | IC DAC 12BIT V OR A-OUT 24TSSOP | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2633CTS8-HZ10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7397ARUZ-REEL7 | IC DAC 10BIT V-OUT 24TSSOP | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2635CMSE-HMI12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 1021 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC8562FPZ | +5 VOLT, PARALLEL INPUT 12-BIT D | 1716 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5625RBCPZ-REEL7 | AD5625 - QUAD, 12-BIT NANODAC WI | 3583 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC8413FP | QUAD 12-BIT VOLTAGE OUTPUT DAC | 8665 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2634CUD-LMI8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5669RBCPZ-1-RL7 | AD5669 - D/A CONVERTER, SERIAL I | 5652 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2756BCG#TRPBF | IC DAC 18BIT A-OUT 28SSOP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5648ARUZ-2REEL7 | IC DAC 14BIT V-OUT 16TSSOP | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5024BRUZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP | 2627 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11260 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $18.16000 | $18.16 |
| 96 | $15.99568 | $1535.58528 |
| 192 | $14.09346 | $2705.94432 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.