Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX549ACPA+ |
| LIXINC Part # | MAX549ACPA+ |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Сипаттама | IC DAC 8BIT V-OUT 8DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX549ACPA+ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX549ACPA+ |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 8 |
| d/a түрлендіргіштер саны: | 2 |
| реттеу уақыты: | 4µs (Typ) |
| шығыс түрі: | Voltage - Unbuffered |
| дифференциалды шығыс: | No |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| сілтеме түрі: | External |
| кернеу – қоректену, аналог: | 2.5V ~ 5.5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 2.5V ~ 5.5V |
| инл/днл (лсб): | -, ±0.9 (Max) |
| сәулет: | R-2R |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| қаптама / қорап: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-PDIP |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| AD5675ACPZ-REEL7 | AD5675 - 16-BIT OCTAL I2C NANODA | 2506 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2656BCUFD-L16#TRPBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5761RBCPZ-RL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16LFCSP | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HI20201JCB-T | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1705 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP4706A0T-E/MAY | IC DAC 8BIT V-OUT 6DFN | 1056 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2634IUD-LZ8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX521AEWG+ | IC DAC 8BIT V-OUT 24SOIC | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5311BRMZ-REEL7 | AD5311 - 2.5V TO 5.5V, 120UA, 2- | 9845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5251BCAP+ | IC DAC 10BIT V-OUT 20SSOP | 18220050 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5815AAUD+ | 12-BIT, FOUR CHANNEL, VOLTAGE DA | 14488 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC7628CDW | IC DAC 8BIT A-OUT 20SOIC | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2632HTS8-LX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT TSOT23-8 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC7628CN | TLC7628 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 1865 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 164327 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.63000 | $6.63 |
| 10 | $5.98656 | $59.8656 |
| 50 | $5.70854 | $285.427 |
| 100 | $4.95663 | $495.663 |
| 250 | $4.77360 | $1193.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.