Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TLV5610IPW |
| LIXINC Part # | TLV5610IPW |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Сипаттама | IC DAC 12BIT V-OUT 20TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TLV5610IPW ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TLV5610IPW |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 12 |
| d/a түрлендіргіштер саны: | 8 |
| реттеу уақыты: | 7µs |
| шығыс түрі: | Voltage - Buffered |
| дифференциалды шығыс: | No |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| сілтеме түрі: | External |
| кернеу – қоректену, аналог: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| инл/днл (лсб): | ±2, ±0.5 |
| сәулет: | String DAC |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-TSSOP |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| LTC2657BIUFD-L16#PBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC8760IPWP | IC DAC 16BIT V OR A-OUT 24HTSSOP | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC8550IDGKT | IC DAC 16BIT V-OUT 8VSSOP | 1725 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1446LIS8#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5668BRUZ-3REEL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC121C081CISDX/NOPB | IC DAC 12BIT V-OUT 6WSON | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2632HTS8-HI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC703KU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1498 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC7528CFNR | TLC7528 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 10903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2637HMS-HMX12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 16MSOP | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC7226IN | IC DAC 8BIT V-OUT 20DIP | 3106 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2751IUHF-14#TRPBF | IC DAC 14BIT A-OUT 38QFN | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PM7528HSRZ | 8-BIT BUFFERED MULTIPLYING DAC | 6891 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11401 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.86000 | $21.86 |
| 10 | $20.16166 | $201.6166 |
| 70 | $19.25510 | $1347.857 |
| 140 | $17.21630 | $2410.282 |
| 560 | $15.63057 | $8753.1192 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.