Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | X9421WV14IZT1 |
| LIXINC Part # | X9421WV14IZT1 |
| Өндіруші | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу – сандық потенциометрлер |
| Сипаттама | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | X9421WV14IZT1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | X9421WV14IZT1 |
| Бренд: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу – сандық потенциометрлер |
| Өндіруші: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| сериясы: | XDCP™ |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| конустық: | Linear |
| конфигурация: | Potentiometer |
| тізбектер саны: | 1 |
| түрту саны: | 64 |
| қарсылық (ом): | 10k |
| интерфейс: | SPI |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| кернеу – қоректендіру: | 5V |
| Ерекше өзгешеліктері: | Selectable Address |
| төзімділік: | ±20% |
| температура коэффициенті (тип): | ±300ppm/°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-TSSOP |
| қаптама / қорап: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қарсылық - сүрткіш (ом) (тип): | 40 |
| DS1869-100 | IC DGTL POT 100KOHM 64TAP 8DIP | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X9279TV14-2.7T1 | IC DGT POT 100KOHM 256TP 14TSSOP | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL22414WFU10Z-T7A | IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X93255UV14IT1 | IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 14TSSOP | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL23348UFRZ | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 20QFN | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT5126ZI-10-GT3 | IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8MSOP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X9261TS24Z | IC DGT POT 100KOHM 256TAP 24SOIC | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT5113YI50 | IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8TSSOP | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL23318UFUZ-T7A | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 10MSOP | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X9315USI-2.7 | IC DGTL POT 50KOHM 32TAP 8SOIC | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS1868S-050/T&R | IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 16SOIC | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X9420WP16 | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16DIP | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| X9421WS16IZ | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 16SOIC | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10919 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.