Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MCP4142-502E/P |
| LIXINC Part # | MCP4142-502E/P |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу – сандық потенциометрлер |
| Сипаттама | IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 8DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MCP4142-502E/P ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MCP4142-502E/P |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу – сандық потенциометрлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | WiperLock™ |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| конустық: | Linear |
| конфигурация: | Rheostat |
| тізбектер саны: | 1 |
| түрту саны: | 129 |
| қарсылық (ом): | 5k |
| интерфейс: | SPI |
| жад түрі: | Non-Volatile |
| кернеу – қоректендіру: | 1.8V ~ 5.5V |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| төзімділік: | ±20% |
| температура коэффициенті (тип): | 150ppm/°C |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-PDIP |
| қаптама / қорап: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| қарсылық - сүрткіш (ом) (тип): | 75 |
| MAX5461EXT+ | MAX5461 32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE D | 9234 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5263BRUZ200-R7 | IC DGT POT 200KOHM 256TP 24TSSOP | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8403AR1-REEL | SERIAL DIGI-POT 256 POSITIONS | 1782 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL23415WFUZ-T7A | IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT5411YI-25-T2 | IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 24TSSOP | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP4651T-502E/ST | IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 14TSSOP | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP4261-503E/ML | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 16QFN | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5228BUJZ50-RL7 | IC DGT POT 50KOHM 32TAP TSOT23-8 | 4314 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP4151-503E/P | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 8DIP | 1425 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP4261-503E/ST | IC DGT POT 50KOHM 257TAP 14TSSOP | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP4142T-104E/SN | IC DGTL POT 100KOHM 129TAP 8SOIC | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP4232T-104E/MF | IC DGT POT 100KOHM 129TAP 10DFN | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP4652T-103E/MF | IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 10DFN | 1387 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11555 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.89000 | $0.89 |
| 25 | $0.73988 | $18.497 |
| 100 | $0.67372 | $67.372 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.