Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AS1522-T |
| LIXINC Part # | AS1522-T |
| Өндіруші | ams |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Сипаттама | IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AS1522-T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AS1522-T |
| Бренд: | ams |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Өндіруші: | ams |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| бит саны: | 10 |
| іріктеу жылдамдығы (секундына): | 400k |
| енгізулер саны: | 2, 4 |
| енгізу түрі: | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| конфигурация: | S/H-ADC |
| қатынасы - с/сағ:адк: | 1:1 |
| a/d түрлендіргіштерінің саны: | 1 |
| сәулет: | SAR |
| сілтеме түрі: | External, Internal |
| кернеу – қоректену, аналог: | 5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 5V |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-TSSOP |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| MAX170DMJA | SERIAL OUTPUT, 5.6AUS, 12-BIT AD | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX162BENG | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HI5812JIP | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1294ACEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX159BEUA | IC ADC 10BIT SAR 8UMAX | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KAD2710C-27Q68 | IC ADC 10BIT PIPELINED 68QFN | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HI5767/6IBZ | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1202BEAP | IC ADC 12BIT SAR 20SSOP | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD9059BRS-REEL | IC ADC 8BIT FLASH 28SSOP | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX176BCWE | IC ADC 12BIT SAR 16SOIC | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX188DCPP | IC ADC 12BIT SAR 20DIP | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1291BCEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS8402IBPFBRG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10978 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.