Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AD7993BRUZ-1REEL |
| LIXINC Part # | AD7993BRUZ-1REEL |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Сипаттама | IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AD7993BRUZ-1REEL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AD7993BRUZ-1REEL |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 10 |
| іріктеу жылдамдығы (секундына): | 188k |
| енгізулер саны: | 4 |
| енгізу түрі: | Single Ended |
| деректер интерфейсі: | I²C |
| конфигурация: | MUX-S/H-ADC |
| қатынасы - с/сағ:адк: | 1:1 |
| a/d түрлендіргіштерінің саны: | 1 |
| сәулет: | SAR |
| сілтеме түрі: | External |
| кернеу – қоректену, аналог: | 2.7V ~ 5.5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 2.7V ~ 5.5V |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-TSSOP |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| ADS9110IRGET | ADS9110 18-BIT, 2-MSPS, 1-CH SAR | 3153 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1400IS8#TRPBF | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2180CUP#TRPBF | IC ADC 16BIT PIPELINED 64QFN | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS1220IRVAT | IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 16VQFN | 208710900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD9627BCPZ-105 | 2 CH 12-BIT ADC, PARALLEL | 1472 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADC124S021CIMMX/NOPB | IC ADC 12BIT SAR 10VSSOP | 2295 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1240BESA+T | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC | 3373 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KAD5512HP-25Q48 | IC ADC 12BIT SAR 48QFN | 1700 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS42JB49IRGCT | IC ADC 14BIT PIPELINED 64VQFN | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7993BRU-0 | 10-BIT SAR ADC, 4 CHANNEL | 8113 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2171IUKG-12#PBF | IC ADC 12BIT PIPELINED 52QFN | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS7881IPFBT | IC ADC 12BIT SAR 48TQFP | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS5272IPFP | IC ADC 12BIT PIPELINED 80HTQFP | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10907 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.94500 | $3.945 |
| 2500 | $3.89458 | $9736.45 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.