Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LTC2361IS6#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC2361IS6#TRPBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Сипаттама | IC ADC 12BIT SAR TSOT23-6 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LTC2361IS6#TRPBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LTC2361IS6#TRPBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 12 |
| іріктеу жылдамдығы (секундына): | 250k |
| енгізулер саны: | 1 |
| енгізу түрі: | Single Ended |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| конфигурация: | S/H-ADC |
| қатынасы - с/сағ:адк: | 1:1 |
| a/d түрлендіргіштерінің саны: | 1 |
| сәулет: | SAR |
| сілтеме түрі: | External |
| кернеу – қоректену, аналог: | 2.35V ~ 3.6V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 2.35V ~ 3.6V |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | TSOT-23-6 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| MX7821KR | MX7821 8-BIT ADC WITH T/H | 3153 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7707BRZ | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 20SOIC | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS62P23IRGCR | ADS62P23 DUAL-CHANNEL, 12-BIT, 8 | 66949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1039AEEE | 12-CHANNEL SERIAL 8-BIT ADC | 3142 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1202BCPP+ | IC ADC 12BIT SAR 20DIP | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD9609BCPZRL7-65 | IC ADC 10BIT PIPELINED 32LFCSP | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7579AQ | 8-BIT SAR ADC, 2 CHANNEL | 1526 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS1212P | ADC, DELTA-SIGMA, 22-BIT | 1506 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1031BETI+ | IC ADC 10BIT SAR 28TQFN | 53710 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX7575JP+ | IC ADC 8BIT SAR 20PLCC | 492259 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1865IMS#TRPBF | IC ADC 16BIT SAR 10MSOP | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL26320FBZ-T7A | IC ADC 12BIT SAR 8SOIC | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7982BRMZRL7 | IC ADC 18BIT SAR 10MSOP | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10866 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.53500 | $2.535 |
| 2500 | $2.47782 | $6194.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.