Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MCP33131D-10-E/MN |
| LIXINC Part # | MCP33131D-10-E/MN |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Сипаттама | IC ADC 16BIT SAR 10TDFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MCP33131D-10-E/MN ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MCP33131D-10-E/MN |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | Automotive, AEC-Q100 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 16 |
| іріктеу жылдамдығы (секундына): | 1M |
| енгізулер саны: | 1 |
| енгізу түрі: | Differential |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| конфигурация: | ADC |
| қатынасы - с/сағ:адк: | 0:1 |
| a/d түрлендіргіштерінің саны: | 1 |
| сәулет: | SAR |
| сілтеме түрі: | External |
| кернеу – қоректену, аналог: | 1.7V ~ 1.9V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 1.7V ~ 5.5V |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-TDFN (3x3) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| AD7864ASZ-3 | ADC, SUCCESSIVE APPROXIMATION, 1 | 1215 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS823E/1K | ADS823 10-BIT, 60-MSPS ANALOG-TO | 3458 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADC3441IRTQT | ADC3441 QUAD-CHANNEL, 14-BIT, 25 | 1068 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7865YSZ-1 | IC ADC 14BIT SAR 44MQFP | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1865LIMS#PBF | IC ADC 16BIT SAR 10MSOP | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1415AEWE+ | 16-BIT 2-CHAN, SIGMA-DELTA ADC | 3020 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1854IG#PBF | IC ADC 12BIT SAR 28SSOP | 1098 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2391IUK-16#TRPBF | IC ADC 16BIT SAR 48QFN | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX11616EEE+T | IC ADC 12BIT SAR 16QSOP | 1820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS8332IBRGET | IC ADC 16BIT SAR 24VQFN | 7797648 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7686BRMZ | IC ADC 16BIT SAR 10MSOP | 1025 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2379CMS-18#PBF | IC ADC 18BIT SAR 16MSOP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD779JNZ | IC ADC 14BIT 28DIP | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10840 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.73000 | $7.73 |
| 25 | $6.43895 | $160.97375 |
| 100 | $5.86113 | $586.113 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.