Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TLC2543CFNG3 |
| LIXINC Part # | TLC2543CFNG3 |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Сипаттама | IC ADC 12BIT SAR 20PLCC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TLC2543CFNG3 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TLC2543CFNG3 |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - аналогты сандық түрлендіргіштер (ADC) |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 12 |
| іріктеу жылдамдығы (секундына): | 66k |
| енгізулер саны: | 11 |
| енгізу түрі: | Single Ended |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| конфигурация: | MUX-S/H-ADC |
| қатынасы - с/сағ:адк: | 1:1 |
| a/d түрлендіргіштерінің саны: | 1 |
| сәулет: | SAR |
| сілтеме түрі: | External |
| кернеу – қоректену, аналог: | 5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 5V |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| қаптама / қорап: | 20-LCC (J-Lead) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-PLCC (9x9) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| LTC2453IDDB#TRMPBF | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 8DFN | 1353 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7829BRUZ-1 | IC ADC 8BIT PIPELINED 28TSSOP | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS7828EB/2K5G4 | IC ADC 12BIT SAR 16TSSOP | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS7280IPW | IC ADC 14BIT SAR 16TSSOP | 1872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7870JN | 12-BIT SAR PARALLEL ADC | 1516 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2495CUHF#TRPBF | IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 38QFN | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7864ASZ-1REEL | IC ADC 12BIT SAR 44MQFP | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1202AEPP | 8-CHANNEL, SERIAL, 12-BIT ADC | 1515 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7714YRU | AD7714 - 24-BIT SIGMA-DELTA, SIG | 1712 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP3302T-BI/ST | IC ADC 13BIT SAR 14TSSOP | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX7572KCWG12 | MX7572 CMOS 12-BIT ADC | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADS7822UBG4 | ADS7822 12-BIT, 200KSPS MICRO PO | 1060 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2230CUP#TRPBF | IC ADC 10BIT PIPELINED 64QFN | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10997 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.31283 | $9.31283 |
| 92 | $9.31283 | $856.78036 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.