Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CS4340-KSZR |
| LIXINC Part # | CS4340-KSZR |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - adcs/dacs - арнайы мақсат |
| Сипаттама | STEREO DAC FOR AUDIO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CS4340-KSZR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CS4340-KSZR |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - adcs/dacs - арнайы мақсат |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | Popguard® |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | DAC, Audio |
| арналар саны: | 2 |
| рұқсат (бит): | 24 b |
| іріктеу жылдамдығы (секундына): | 96k |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| кернеу көзі: | Single Supply |
| кернеу – қоректендіру: | 2.7V ~ 3.6V, 5V |
| Жұмыс температурасы: | -10°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOIC |
| LDC2114PWR | LDC2114 - 4-CHANNEL HMI INDUCTIV | 3370 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX180BCPL+ | IC DAS 12BIT 100K 40DIP | 71037 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AMC1303M0520DWV | IC ISOLATED MOD 16BIT 78K 8SOIC | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX192BCPP+ | IC DAS/ADC 10BIT 133K 20DIP | 1412866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5962-9561501MLA | DATA ACQUISITION SYS (AD7890-10) | 2058 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TDA8787AHL/C3,151 | ADC 10BIT 18MSPS 48-LQFP | 1474 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1289CCSW#PBF | IC DAS 12BIT 25K 20SOIC | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCM1704U | DAC, SERIAL INPUT | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX186DEWP | 8-CHANNEL, SERIAL 12-BIT ADCS | 1330 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7401YRWZ-REEL7 | IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCM1807PWR | IC ADC/AUDIO 24BIT 96K 14TSSOP | 1550 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS4382-KQZR | 192 KHZ 8-CH DAC | 8881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS5341-CZZ | IC ADC/AUDIO 24BIT 192K 16TSSOP | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 16920 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.55000 | $2.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.