Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 8N4DV85FC-0168CDI |
| LIXINC Part # | 8N4DV85FC-0168CDI |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Сипаттама | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 8N4DV85FC-0168CDI ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 8N4DV85FC-0168CDI |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | FemtoClock® NG |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | VCXO |
| санау: | - |
| жиілігі: | 74.25MHz, 74.174MHz |
| кернеу – қоректендіру: | 2.375V ~ 2.625V |
| ток – жабдықтау: | 136 mA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 6-CLCC |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-CLCC (7x5) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| 8N3SV76AC-0142CDI8 | IC OSC VCXO 120MHZ 6-CLCC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV75LC-0082CDI | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75FC-0036CDI | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV75KC-0043CDI | IC OSC VCXO 496MHZ 6-CLCC | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4QV01FG-2163CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z84C3008FEC | IC OSC CTC 8MHZ 44-QFP | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV76KC-0083CDI8 | IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCC | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV76FC-0173CDI8 | IC OSC VCXO 156.2523MHZ 6CLCC | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75EC-0096CDI8 | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3DV85LC-0049CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3QV01EG-0074CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV76BC-0112CDI | IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75EC-0007CDI8 | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10869 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.