Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 8N4QV01FG-0029CDI |
| LIXINC Part # | 8N4QV01FG-0029CDI |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Сипаттама | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 8N4QV01FG-0029CDI ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 8N4QV01FG-0029CDI |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | FemtoClock® NG |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | VCXO |
| санау: | - |
| жиілігі: | 155.52MHz |
| кернеу – қоректендіру: | 2.375V ~ 2.625V |
| ток – жабдықтау: | 155 mA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 10-CLCC |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-CLCC (7x5) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| 8N3SV76FC-0137CDI | IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV76FC-0040CDI8 | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75BC-0011CDI | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75AC-0003CDI | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3QV01EG-0032CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3Q001LG-0116CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3Q001LG-1020CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV76FC-0113CDI8 | IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3Q001LG-0098CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV75KC-0124CDI | IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV76BC-0131CDI8 | IC OSC VCXO 114.285MHZ 6-CLCC | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV76BC-0085CDI | IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCC | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV76KC-0116CDI8 | IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCC | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10892 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.