Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 8N4Q001LG-0115CDI8 |
| LIXINC Part # | 8N4Q001LG-0115CDI8 |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Сипаттама | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 8N4Q001LG-0115CDI8 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 8N4Q001LG-0115CDI8 |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | FemtoClock® NG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Clock Oscillator |
| санау: | - |
| жиілігі: | 175MHz |
| кернеу – қоректендіру: | 2.375V ~ 2.625V |
| ток – жабдықтау: | 155 mA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 10-CLCC |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-CLCC (7x5) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| 8N3Q001FG-0130CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3Q001LG-0166CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV75FC-0123CDI | IC OSC VCXO 669.326582MHZ 6-CLCC | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV75EC-0152CDI | IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCC | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4Q001EG-1145CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3DV85FC-0130CDI | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3DV85EC-0114CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3DV85FC-0015CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3DV85FC-0114CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV76LC-0119CDI | IC OSC VCXO 533MHZ 6-CLCC | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV76LC-0126CDI8 | IC OSC VCXO 19.2MHZ 6-CLCC | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV76LC-0098CDI | IC OSC VCXO 130MHZ 6-CLCC | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV76LC-0006CDI | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10869 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.