Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 8N4SV75BC-0179CDI |
| LIXINC Part # | 8N4SV75BC-0179CDI |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Сипаттама | IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 8N4SV75BC-0179CDI ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 8N4SV75BC-0179CDI |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | FemtoClock® NG |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | VCXO |
| санау: | - |
| жиілігі: | 62.5MHz |
| кернеу – қоректендіру: | 2.375V ~ 2.625V |
| ток – жабдықтау: | 136 mA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 6-CLCC |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-CLCC (7x5) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| 8N4QV01LG-0164CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4QV01FG-0159CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4DV85EC-0087CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4Q001EG-0041CDI8 | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV76BC-0178CDI8 | IC OSC VCXO 800MHZ 6CLCC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75BC-0111CDI8 | IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4QV01EG-0156CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4Q001EG-0130CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4QV01LG-1127CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4DV85FC-0169CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV76EC-0014CDI | IC OSC VCXO 625MHZ 6-CLCC | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75AC-0103CDI | IC OSC VCXO 240MHZ 6-CLCC | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV76BC-0170CDI8 | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10961 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.