Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 8N3Q001KG-0026CDI8 |
| LIXINC Part # | 8N3Q001KG-0026CDI8 |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Сипаттама | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 8N3Q001KG-0026CDI8 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 8N3Q001KG-0026CDI8 |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сағат/уақыт – бағдарламаланатын таймерлер мен осцилляторлар |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | FemtoClock® NG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Clock Oscillator |
| санау: | - |
| жиілігі: | 311.04MHz |
| кернеу – қоректендіру: | 3.135V ~ 3.465V |
| ток – жабдықтау: | 140 mA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 10-CLCC |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-CLCC (7x5) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| 8N3SV76EC-0026CDI8 | IC OSC VCXO 311.04MHZ 6-CLCC | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75KC-0047CDI | IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCC | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV76BC-0084CDI8 | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75EC-0149CDI8 | IC OSC VCXO 350MHZ 6-CLCC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3DV85BC-0101CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4QV01KG-0150CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4Q001EG-1164CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4QV01KG-1045CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3DV85FC-0071CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4SV75EC-0121CDI8 | IC OSC VCXO 180MHZ 6-CLCC | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N4Q001LG-0114CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3SV75BC-0037CDI | IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8N3DV85EC-0004CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10825 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.