Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | DSC400-0133Q0128KI1T |
| LIXINC Part # | DSC400-0133Q0128KI1T |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › clock/timeming - тактілік генераторлар, plls, жиілік синтезаторлары |
| Сипаттама | MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | DSC400-0133Q0128KI1T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | DSC400-0133Q0128KI1T |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | clock/timeming - тактілік генераторлар, plls, жиілік синтезаторлары |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | DSC400 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Clock Generator |
| плл: | Yes |
| енгізу: | Clock |
| шығару: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| тізбектер саны: | 2 |
| қатынасы - кіріс:шығыс: | 2:4 |
| дифференциал – енгізу:шығару: | No/Yes |
| жиілігі - макс: | 176.875MHz |
| бөлгіш/көбейткіш: | Yes/No |
| кернеу – қоректендіру: | 2.25V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-QFN (5x3.2) |
| PI6C49004AAEX | CLOCK GENERATOR TSSOP-56 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5P35023B-601NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8A34043BNBG8 | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5L35021-001NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8A34043E-001NBG | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX852BB0030 | IC SYNTH MODULE 38LGA | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5P35023B-005NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5P35023-121NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSC400-1111Q0160KE2 | OSC MEMS LOW PWR LVCMOS | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY28419OXC | IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5P35021B-160NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8A34011BAJG | IC PORT SYNCHRONIZER 144CABGA | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 91718BMLF | IC CLOCK MANANGEMENT | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10964 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.