Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SI5335D-B11016-GM |
| LIXINC Part # | SI5335D-B11016-GM |
| Өндіруші | Silicon Labs |
| Санат | интегралдық схемалар › clock/timeming - тактілік генераторлар, plls, жиілік синтезаторлары |
| Сипаттама | 4-OUTPUT CLOCK GENERATOR |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SI5335D-B11016-GM ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SI5335D-B11016-GM |
| Бренд: | Silicon Labs |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | clock/timeming - тактілік генераторлар, plls, жиілік синтезаторлары |
| Өндіруші: | Silicon Labs |
| сериясы: | MultiSynth™ |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Clock Generator |
| плл: | Yes with Bypass |
| енгізу: | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| шығару: | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| тізбектер саны: | 1 |
| қатынасы - кіріс:шығыс: | 1:4 |
| дифференциал – енгізу:шығару: | Yes/Yes |
| жиілігі - макс: | 200MHz |
| бөлгіш/көбейткіш: | Yes/No |
| кернеу – қоректендіру: | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 24-QFN (4x4) |
| SI5351A-B05568-GT | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5345B-D10411-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5335B-B09919-GM | IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5341B-B05471-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5351B-B09542-GM | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5332BC09719-GM3R | IC CLOCK GENERATOR QFN | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5341B-B06167-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5351B-B08038-GM | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5341D-D10185-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5344C-D06928-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5345B-D08724-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5341B-D10442-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5344A-D07830-GMR | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10916 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.51493 | $4.51493 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.