Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ASM3P2872AF-06OR |
| LIXINC Part # | ASM3P2872AF-06OR |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › clock/timeming - тактілік генераторлар, plls, жиілік синтезаторлары |
| Сипаттама | CLOCK GENERATOR |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ASM3P2872AF-06OR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ASM3P2872AF-06OR |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | clock/timeming - тактілік генераторлар, plls, жиілік синтезаторлары |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | Frequency Modulator, Spread Spectrum Clock Generator |
| плл: | Yes |
| енгізу: | Crystal |
| шығару: | CMOS |
| тізбектер саны: | 1 |
| қатынасы - кіріс:шығыс: | 1:1 |
| дифференциал – енгізу:шығару: | No/No |
| жиілігі - макс: | 30MHz |
| бөлгіш/көбейткіш: | Yes/No |
| кернеу – қоректендіру: | 2.375V ~ 3.6V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-TSOP |
| SI5350A-B05242-GMR | IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 20QFN | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5335B-B06102-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5335D-B08674-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5350A-B05598-GT | IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 10MSOP | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5332D-D-GM1 | IC CLK GEN INTEGER MODE 32QFN | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5335B-B07872-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CYFCT399ATSOC | CLOCKS | 3304 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCS1P2192AG-08SR | VIDEO CLOCK GENERATOR | 20937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| W312-02H | PROGRAMMABLE OVERCLOCK SOLUTION | 19367 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 2308-1HPGG8 | IC CLK MLTPLR ZDB 1:8 16TSSOP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5335D-B06722-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P5P2308AF-1H16SR | PLL CLOCK DRIVER | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CDC906PWR | IC 2:6PLL SYNTH/MULT/DIV 20TSSOP | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 49245 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.20000 | $1.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.