Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PI6CB18200ZDIEX |
| LIXINC Part # | PI6CB18200ZDIEX |
| Өндіруші | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Санат | интегралдық схемалар › clock/timeing – сағат буферлері, драйверлер |
| Сипаттама | CLOCKBUFFERV-QFN4040-24 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PI6CB18200ZDIEX ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PI6CB18200ZDIEX |
| Бренд: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | clock/timeing – сағат буферлері, драйверлер |
| Өндіруші: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Fanout Buffer (Distribution) |
| тізбектер саны: | 1 |
| қатынасы - кіріс:шығыс: | 2:4 |
| дифференциал – енгізу:шығару: | No/Yes |
| енгізу: | CMOS |
| шығару: | HCSL |
| жиілігі - макс: | 125 MHz |
| кернеу – қоректендіру: | 1.7V ~ 1.9V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 24-TQFN (4x4) |
| MC10EL15DR2G | LOW SKEW CLOCK DRIVER, 10EL SERI | 9372 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8SLVD1204-33NLGI8 | IC CLK BUFFER 2:4 2GHZ 16VFQFN | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7B991-7JI | PLL BASED CLOCK DRIVER, 7B SERIE | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY58034UMG-TR | IC CLK BUFFER 2:6 7.5GHZ 32MLF | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD246JY | IC CLK BUFFER 1:1 25KHZ | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 49FCT3805APYG | IC CLOCK BUFFER 1:5 20SSOP | 1643 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI53344-B-GM | 2:10 LVDS BUFFER (1.25GHZ), 2:1 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ZL40292LDF1 | BUFFER W/ULTRA LOW ADDITIVE JITT | 2634 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI5330H-B00222-GMR | IC CLK BUFFER 1:8 SSTL 24QFN | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74FCT38074SCMGI | MULTIMKT-TIMING | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMH1982SQ | PLL BASED CLOCK DRIVER, 1982 SER | 1047 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 870S204BGLFT | IC CLK BUFFER 2:4 300MHZ 20TSSOP | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY2CC810OXI-1T | LOW SKEW CLOCK DRIVER | 10862 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10870 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.42500 | $1.425 |
| 3500 | $1.34434 | $4705.19 |
| 7000 | $1.29455 | $9061.85 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.